Integracja Ty i Ja - dyplomy dla szkoły i naszych wolontariuszy 12-10-2017

Między 5 a 9 września odbyła się coroczna edycja Festiwalu Integracja Ty i Ja. Jego główny cel stanowi integracja środowisk osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem poprzez prezentację filmów o tematyce, problemach i życiu osób niepełnosprawnych. Podczas festiwalu odbywają się 3 konkursy: międzynarodowy konkurs filmowy na najlepszy film fabularny, międzynarodowy konkurs na najciekawszy film dokumentalny oraz konkurs na film amatorski tworzony przez osoby niepełnosprawne. Jak co roku do akcji przyłączyli się uczniowie Koła Wolontariatu Computer Colllege. Zarówno szkoła, jak i sami uczniowie otrzymali zaszczytne dyplomy. Serdecznie zapraszamy do koła, wszystkie osoby, które chcą nadać swojemu i czyjemuś życiu większy sens, okazać wsparcie i pomoc, tym którzy ich potrzebują.