Nauczyciel na medal! 14-12-2017

Nauczyciel – przyjacielem i wzorem. Czy to możliwe? Otóż okazuje się, ze tak. Głos Szczeciński, Głos Koszaliński oraz Marszałek Województwa zorganizowali konkurs „Nauczyciel Na Medal”. Okazało się, ze uczniowie zgłosili około 1600 nauczycieli. Konkurs był zorganizowany w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Uczniowie Coputer College również zgłosili naszą nauczycielkę. W pierwszych eliminacjach nasza nauczycielka języka angielskiego, Pani Marta Wlodarczyk, wygrała na terenie Koszalina, ale w tych najważniejszych eliminacjach okazało się, że z dobyła I miejsce w województwie. Przedstawiamy Wam zdjęcia z tej przepięknej imprezy. Zdumiewającym okazał się fakt wyjątkowego zaangażowania uczniów w całym województwie, ponieważ zgłoszeń esemesowych było ponad 1200000. Jesteśmy szczęśliwi i dumni.