Turniej piłki nożnej 26-09-2017

W dniu 21.09.2017 roku  w godzinach od 11.00 do 16.00 na Orliku przy ul. Wenedów w Koszalinie odbył się Wewnątrzszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora „Computer College” w Koszalinie. Turniej został zorganizowany przez opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu Pana Krzysztofa Krauza.

W turnieju wzięło udział osiem reprezentacji klasa LO i PTI (chłopcy) oraz dwie reprezentacje klas LO (dziewczyny). W sumie w Turnieju wzięło udział 66 uczniów LO i PTI oraz 4 wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu i jeden nauczyciel – sędzia boiskowy Pan Ryszard Pędziński.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – klasa II WLO – Puchar Przechodni  Dyrektora „Computer College” w Koszalinie

II miejsce – II PTI

III miejsce – I WLO

Kategoria  dziewcząt:

I miejsce – drużyna klasa I WLO i II WLO Puchar Przechodni  Dyrektora „Computer College” w Koszalinie